1

2

3

4

Аспірантура

5

22 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова і Вищою школою архітектури та дизайну Осло, Королівство Норвегія. 

Ректор Вищої школи архітектури та дизайну пан Оле ГУСТАВСЕН запевнив, що всебічно підтримуватиме Університет та нашу країну в складних умовах воєнного стану, а підписання даного Меморандуму відкриє нові перспективи для студентської молоді, в той час як обмін досвідом між викладачами допоможе в подальшій післявоєнній відбудові Харкова та України.

Головною метою підписання Меморандуму є здійснення  спільної науково-технічної діяльності, спрямованої на підвищення підготовки спеціалістів, розвиток наукових досліджень та  удосконалення навчального процесу.

Освітні та наукові проєкти буде реалізовано у галузях, на яких спеціалізуються обидва університети, а саме будівництво, архітектура, дизайн, урбаністика та ландшафтна архітектура.

Напередодні урочистого підписання Меморандуму відбулася робоча зустріч,  в якій прийняла участь Тетяна РИЩЕНКО, директорка Навчально-наукового інституту Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, в ході якої було визначено  подальшу стратегію та вектор співробітництва.

Детально ознайомитися з інформацією про Вищу школу архітектури та дизайну можна за посиланням: http://www.aho.no/en

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг

Приєднання ХНУБА

Опитування

Банківські реквізити ХНУМГ

Стартап школа

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

е-кабінет

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Баннер енерго

На сайті 616 гостей та 0 користувачів