Итоги конкурса дипломных работ

на кафедре теплохладоснабжения состоялась защита дипломных работ студентами специальности

"Техническое обслуживание, ремонт и реконструкция зданий"

во время защит были подведены итоги Конкурса дипломных работ, ежегодно проводимого Украинским представительством фирмы "REHAU".

IMGP8293

Захист студента 5 курсу старости групи ТОРРБ-2009 Котелевця Євгенія Сергійовича.

Тема дипломного проекту.

Розробка комплексу енергозберігаючих заходів з використанням відновлювальних джерел енергії та їх економічне обґрунтування при експлуатації будівлі готелю «Звездочка» в м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл. Використання відновлювальних джерел енергії в системах кондиціонування повітря.

керівник ДП доц. каф ТХП, к.техн.н. Шушляков Д.О.

Захист студентки групи ТОРРБ Кулікової Наталії Олександрівни.

Тема дипломного проекту. (Конкурсна робота - 2 місце)

Комплексний дипломний проект. Розробка комплексу енергозберігаючих заходів з використанням відновлювальних джерел енергії та їх економічне обґрунтування при експлуатації будівлі готелю «Звездочка» в м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл. Енергозбереження в системі опалення будівлі.

Керівник ДП доц. каф ТХП, к.техн.н. Абєлєшов В.І.

IMGP8296
 IMGP8306

Працює Державна екзаменаційна комісія зі захисту дипломних робіт студентами спеціальності "Міське будівництво та господарство", спеціалізації "ТОРРБ".

Голова ДЕК проф. Андрєєв С.Ю.

Члени ДЕК проф. Шульга М.О.

доц. Болотських О.М.

доц. Ковальов Д.О.

доц. Усачова О.Ю.

ст. викл. Чеботарьова О.В.

Секретар ДЕК ас. Клімов А.О.

Захист студентки 5 курсу групи ТОРРБ-2009 Квартник Вікторії Євгеніївни

Тема дипломного проекту. (Конкурсна робота - 3 місце)

Експлуатація групи будівель у м. Харків. Підвищення ефективності системи опалення житлового будинку №75-Б по просп. Перемоги.

Керівник ДП доц. каф ТХП, к.техн.н. Ковальов Д.О.

IMGP8309
IMGP8310

Захист студентки 5 курсу групи ТОРРБ-2009 Кокаревої Вікторії Олександрівни.

Тема дипломного проекту. (Конкурсна робота - 1 місце)

Експлуатація громадської будівлі готелю в м. Керч по шосе Героїв Сталінграду, №3. Підвищення ефективності системи опалення.

керівник ДП ас. каф ТХП Клімов А.О.

IMGP8326

IMGP8321

IMGP8334

Нагородження учасників конкурсу дипломних проектів від Українського представництва фірми "REHAU".

від фірми "REHAU" нагородження проводять Єфанов Віктор та Резніченко Дар'я.

1 місце - Кокарєва В.О.

2 місце - Кулікова Н.О.

3 місце - Квартник В.Є.

Переможці отримали грошову винагороду, сувеніри та яскраві емоції :) А також "ВІДМІННО"!!!

ПОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКАМ та ПРИЗЕРАМ КОНКУРСУ!!!

Сейчас 106 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте