Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Студенти спеціальності "Технічне обслуговування, ремонт та реконструкція будівель" подали заявки на участь в конкурсі дипломних проектів, який щорічно проводить ТОВ "Рехау" в Україні:

Заявка перша
Конкурсант: Кокарєва Вікторія Олександрівна, 5 курс, денна форма навчання
ВНЗ: Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Тема: «Експлуатація громадської будівлі готелю в м. Керч по шосе Героїв Сталінграду, №3. Підвищення ефективності системи опалення».

Керівник: асистент каф. ТХП Клімов Андрій Олександрович

Заявка друга
Конкурсант: Кулікова Наталія Олександрівна, 5 курс, денна форма навчання
ВНЗ: Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова
Тема: Розділ комплексного дипломного проекту на тему: «Розробка комплексу енергозберігаючих заходів з використанням відновлювальних джерел енергії та їх економічне обґрунтування при експлуатації будівлі готелю «Звездочка» в м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської обл. Енергозбереження в системі опалення будівлі».

Керівник: доцент каф. ТХП, канд.техн.наук Абєлєшов Володимир Ілліч

Заявка третя
Конкурсант: Квартник Вікторія Євгеніївна, 5 курс, денна форма навчання
Тема: « Експлуатація групи будівель у м. Харків. Підвищення ефективності системи опалення житлового будинку №75-Б по просп. Перемоги».

Керівник: доцент каф. ТХП, канд.техн. наук Ковальов Дмитро Олександрович